• Zwroty i reklamacje

ZWROTY

1)   ZWROT KONSUMENCKI - Klient będący osobą fizyczną, dokonujący zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą

Macie Państwo prawo zwrócić kupiony u nas produkt bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od daty otrzymania produktu, pod warunkiem, że produkt jest kompletny, nie był używany, ani nie został w żaden sposób zniszczony.  O zwrocie należy poinformować nas w formie pisemnej, wysyłając formularz zwrotu towaru pod adres info@thebrooklynkids.pl.  Formularz zwrotu jest dostępny do pobrania poniżej. Po otrzymaniu produktu, The Brooklyn Loft dokona zwrotu zapłaconej za produkt kwoty na wskazany przez Państwa w formularzu zwrotu numer konta bankowego w ciągu 3-5 dni.  Proszę pamiętać, że  The Brooklyn Kids nie pokrywa kosztów przesyłki za zwracane produkty i nie przyjmuje zwrotów wysłanych za pobraniem.  Zwroty należy wysłać na poniższy adres:

THE BROOKLYN KIDS 
Zwroty i Reklamacje 
Ul. Mickiewicza Adama 48/19
15-232 Białystok 

2) ZWORT W PRZYPADKU ZAKUPU " NA FIRME"

Z opisanego wyżej w pkt 1 uprawnienia (zwrot konsumencki) nie mogą skorzystać osoby, które nabywają dany towar w związku z prowadzoną przez siebie działalnością gospodarczą prosząc dodatkowo o wystawienie faktury VAT. Sprzedawca w drodze wyjątku może zgodzić się na przyjęcie oświadczenia o odstąpieniu od umowy złożonego przez Klienta nie będącego konsumentem. Sprawa wtedy rozpatrywana jest indywidualnie.

Formularz odstąpienia od umowy pobierz TUTAJ.

REKLAMACJE

Przed odebraniem przesyłki od kuriera należy sprawdzić czy nie uległa ona uszkodzeniu podczas transportu.
Jeżeli stwierdzą Państwo, że zakupiony produkt ma wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, prosimy o kontakt ze sklepem w celu ustalenia dalszych kroków postępowania. W celu zgłaszania reklamacji należy wysłać pisemne oświadczenie, opisujące szczegółowo przyczyny reklamacji na adres info@thebrooklynkids.pl.  Koszty wysyłki pokrywa Kupujący.

Formularz zgłoszenia reklamacji pobierz TUTAJ.