• PUFY

Element, którego nie może zabraknąć w pokoju Twojego dziecka? Pufa od The Brooklyn Kids! W tej kategorii przygotowaliśmy dla Ciebie niezwykle urocze i wygodne pufy z uszami myszy, a także siedziska przypominające królika i hipopotama. Jesteśmy przekonani, że nasze pufy sprawią, że na twarzy dziecka zagości szeroki uśmiech! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą puf oraz siedzisk z oparciem przeznaczonych dla dzieci.

  • Parametry

Pufy w pokoju Twojego dziecka 

Pufa, która może już niedługo zagościć w pokoju Twojego dziecka, przede wszystkim wyróżnia się niezwykłym komfortem siedzenia. Dzięki niej dziecko może czytać, ale też bawić się i odpoczywać w wygodnej pozycji, ponieważ pufy od The Brooklyn Kids  posiadają oparcie i dopasowują się do kształtu ciała. Ponieważ są dość duże, dlatego zapewniają dodatkowe miejsce do siedzenia, ale stanowią też niezwykle ciekawy i oryginalny dodatek do każdego dziecięcego pokoju. Dzięki nim wnętrze nabiera zupełnie innego charakteru! 

 

Co jeszcze musisz wiedzieć o naszych pufach do pokoju dziecięcego? Wykonane zostały z bezpiecznych materiałów wysokiej jakości. Są niezwykle funkcjonalne i wieloletnie, Co więcej, utrzymanie ich w czystości jest bardzo łatwe - ich pokrowiec można zdjąć i wyprać. Pufy zostały wykonane z mocnych, lecz miękkich i przyjemnych w dotyku materiałów  Ciekawym dodatkiem do siedzisk The Brooklyn KIDS są kieszonki, które pomogą ich właścicielom w bezpiecznym przechowywaniu wszystkich najważniejszych skarbów. 

Urokliwe pufy z oparciem dla Twojego dziecka - szeroka oferta The Brooklyn KIDS

Okrągłe i wielkie, a może królicze uszy czy szeroki, hipopotami uśmiech? Od Ciebie i Twojego dziecka zależy, jakie pufy zagoszczą w jego pokoju! Przygotowaliśmy dla Was takie propozycje jak m.in. uszata pufa - siedzisko dla dzieci z oparciem Funny Bunny, ale też Ears i Hippo. Modele widoczne w tej kategorii charakteryzują się elegancją i prostotą wykonania - dzięki temu świetnie wpiszą się w charakter przestrzeni utrzymanych w stylu skandynawskim, minimalistycznym, nowoczesnym, ale i vintage, rustykalnym czy boho.