• Puf Funny Bunny

image

FUNNY BUNNY to bardzo wygodny puf w kształcie litery L. Większe i szerokie siedzisko zapewnia duży komfort podczas siedzenia. Górna część jest nieco węższa, dostarczając idealne podparcie pod plecy.  Kształt pufa oraz styropianowe wypełnienie sprawiają, że idealnie dopasowuje się on do kształtu ciała, gwarantując wygodną pozycję.

WYMIARY (cm):  70 szer. x 90 wys. x 70 gł.;
wys. siedziska: 32 cm; gł. siedziska: 33 cm; wys. uszu:  32 cm
 MATERIAŁ: poliester, granulat polipropylenowy

Puf wyposażony jest w wewnętrzny, dodatkowy worek, w którym znajduje się granulat styropianowy.  Dzięki temu, pokrowiec może być zdjęty i wyprany, a granulat pozostanie na swoim miejscu, easy-peasy :)  Materiał, z którego wykonany jest pokrowiec pufa to dzianina osnowowa, która jest bardzo miła w dotyku, idealna dla ciekawskich, małych rączek i nóżek.  Kokardka BUNNY to mała poduszeczka, którą można zdjąć.  Puf posiada kieszonki po obu stronach siedziska, aby każdy młody odkrywca miał gdzie schować swoje mniejsze i trochę większe skarby.  BUNNY będzie zawsze wesoły a jego uszy zawsze ustawione w pozycji pionowej dzięki usztywnieniu z pianki styropianowej.

Pufy z oparciem dla dzieci Funny Bunny

Elementy wyposażenia wnętrz, jakie wykorzystasz w pokoju dziecięcym, muszą wyróżniać się zarówno wysoką jakością, gwarantującą bezpieczeństwo maluchów, jak i wyjątkowym designem, który zachwyci wymagających, najmłodszych użytkowników. Skoro zależy Ci zarówno na komforcie, jak i zadowoleniu pociechy, wybierz pufy z oparciem dla dzieci Funny Bunny — to produkt, dzięki któremu z jednej strony najmłodsi będą mogli odpocząć, na których będą się bawić, czytać, a które dodatkowo staną się wyjątkowym elementem wystroju ich pokoju. Puf Funny Bunny w kształcie litery L może z powodzeniem zastąpić fotel czy krzesło. To miękki, bardzo wygodny i wyjątkowy mebel, który sprawdzi się w niemal każdym pomieszczeniu. 

Puf Funny Bunny - jakościowe wykonanie i designerski wygląd 

Nie ma wątpliwości, że jako rodzic chcesz zapewnić dzieciom bezpieczeństwo i komfort w swoim domu. Zgromadzone w naszej ofercie pufy z oparciem dla dzieci to połączenie cech, których zatroskani opiekunowie szukają w produktach dla najmłodszych. Puf Funny Bunny wykonany został w taki sposób, aby dopasowywać się do ciała użytkownika, zapewniając mu maksymalny komfort w trakcie odpoczynku i zabawy. Granulat styropianowy, który znajduje się we wnętrzu, umożliwia dowolne ułożenie pufa. Ściągany pokrowiec pozwala na bezproblemowe wypranie i zachowanie czystości produktu przez cały czas użytkowania. Stabilne oparcie wpływa na budowanie właściwej postawy dziecka. Sprawia, że maluch nie garbi się i może wygodnie ułożyć się w trakcie czytania, oglądania bajek, lub po prostu w trakcie odpoczynku po intensywnym dniu w przedszkolu i nie tylko. Co ważne, puf Funny Bunny ma także kieszonki po obu stronach siedziska, aby każdy młody użytkownik miał gdzie schować swoje mniejsze i większe skarby. 

 

Pufy z oparciem dla dzieci z naszej oferty to nie tylko praktyczne elementy wyposażenia wnętrz, ale również świetne dodatki do dziecięcych pokoików, które w oryginalny sposób podkreślają design danej przestrzeni. Dobierz kolor puf do klimatu i designu pokoju swego dziecka i zobacz, ile radości mu sprawi!