• PLAKATY

Wystrój pokoju dziecięcego to nie lada wyzwanie dla wielu rodziców. Odpowiednie wyposażenie pokoju dziecka, a także utrzymanie go w stylistycznym ładzie i wybranej aranżacji potrafi być trudne, dlatego warto postawić na klasyczny minimalizm.

Rodzice znajdą w sklepach wiele rodzajów dodatków i ozdób do pokoju swojego dziecka. Spokojne, wyważone i monochromatyczne akcesoria sprawią, że pomieszczenie stanie się bardziej przyjazne. Plakaty dziecięce są idealną alternatywą dla obrazów, tapet czy malowideł na ścianach. Co więcej, wprowadzają do wnętrza radosną atmosferę i przyciągają wzrok, za każdym razem wywołując uśmiech na twarzy!

  • Parametry

Jakie dodatki do pokoju dziecka wybrać?

Projektując wygląd pokoju naszych dzieci często mamy skłonności do przesady i nadmiaru. Wydaje nam się, że im więcej kolorów, faktur i elementów się w nim znajdzie, tym lepszy będzie miało to wpływ na młodego człowieka. Zwykle nie działa to w ten sposób, wręcz przeciwnie - nadmiar i przesyt sprawiają, że dziecko staje się przebodźcowane. Aranżując sypialnię dziecka warto więc zwrócić uwagę na minimalistyczne dodatki, które dodadzą pomieszczeniu stylu i odrobiny elegancji. Plakaty dziecięce, przedstawiające minimalistyczne, czarno-białe formy, sprawią, że ściany w pomieszczeniu ożywią się, a jednocześnie będą robić dobre wrażenie.

Plakaty dla dzieci

Dzieci uwielbiają mieć na ścianach swoich pokoi ozdoby, które będą jednocześnie atrakcyjnymi dodatkami do wystroju. Takimi obrazami są plakaty znajdujące się w naszej ofercie, które przedstawiają przyjazne, uśmiechnięte zwierzęta. Plakaty w kolorach czerni i bieli doskonale będą komponowały się z kolorowymi ścianami, tekstyliami czy meblami. Z pięknych plakatów dziecięcych spoglądają wesołe króliczki, lwy, liski i żyrafy. Takie plakaty będą idealne dla wszystkich małych miłośników zwierząt. A gdzie je zawiesić? Mogą stać się częścią kącika z komodą i lampką nocną, ale również spoglądać na malucha ze ściany nad łóżkiem - wszystko zależy wyłącznie od Waszej wyobraźni!

Plakaty dziecięce - wyjątkowy przekaz dla malucha

Plakaty dziecięce z naszej oferty korzystnie wpływają na wystrój wnętrza. Znajdujące się na nich wizerunki zwierząt wraz z napisami, mogą stanowić wyjątkowy drogowskaz dla małego człowieka. Największym wyzwaniem rodziców jest bowiem przekazanie małemu człowiekowi wartości, którymi później będzie kierował się w życiu. Dzieci mają bardzo bujną wyobraźnię, którą warto stymulować także poprzez znaczące grafiki.

Plakaty dziecięce naszego autorstwa to nie tylko zabawne zwierzaki, ale także symbole. Silny niedźwiedź, sprytny lis, czy dzielny lew mogą stać się wzorem dla małego człowieka. Spoglądający ze ściany przyjaciel będzie przypominał naszym pociechom, dlaczego warto stale się rozwijać i dążyć do osiągnięcia celów. W procesie edukacji to właśnie zwierzęta są często wykorzystywane jako przekaźniki ponadczasowych wartości. Warto więc dostosować wizerunek na plakacie do osobowości dziecka.

Plakaty dziecięce - idealny pomysł na prezent

Miłość do dzieci okazujemy na wiele sposobów. Jednym z nich są wyjątkowe prezenty. Plakaty dziecięce będą doskonałą alternatywą dla standardowych podarunków. Wyjątkowe wizerunki zwierząt, spoglądające na dzieci ze ściany z pewnością przypomną o ukochanej cioci, tacie czy babci. Dobrym pomysłem jest kupno zestawu wszystkich czterech plakatów! Wówczas każdy z nich można dodatkowo zaopatrzyć w specjalną dedykację, zamieszczoną na odwrocie papieru. Plakaty dziecięce od The Brooklyn Kids to pamiątka na długie lata... Plakaty zostały wykonane z dbałością o najmniejszy detal, co z pewnością nie umknie bystremu oku małego człowieka! Sprawdź naszą ofertę i podaruj wyjątkowy prezent najmłodszym!