• PLAKATY

Wystrój pokoju dziecięcego to nie lada wyzwanie dla wielu rodziców. Odpowiednie wyposażenie pokoju dziecka, a także utrzymanie go w stylistycznym ładzie i wybranej aranżacji potrafi być trudne, dlatego warto postawić na klasyczny minimalizm.

Rodzice znajdą w sklepach wiele rodzajów dodatków i ozdób do pokoju swojego dziecka. Spokojne, wyważone i monochromatyczne akcesoria sprawią, że pomieszczenie stanie się bardziej przyjazne. Plakaty dziecięce są idealną alternatywą dla obrazów, tapet czy malowideł na ścianach. Co więcej, wprowadzają do wnętrza radosną atmosferę i przyciągają wzrok, za każdym razem wywołując uśmiech na twarzy!

  • Parametry

Jakie dodatki do pokoju dziecka wybrać?

Projektując wygląd pokoju naszych dzieci często mamy skłonności do przesady i nadmiaru. Wydaje nam się, że im więcej kolorów, faktur i elementów się w nim znajdzie, tym lepszy będzie miało to wpływ na młodego człowieka. Zwykle nie działa to w ten sposób, wręcz przeciwnie - nadmiar i przesyt sprawiają, że dziecko staje się przebodźcowane. Aranżując sypialnię dziecka warto więc zwrócić uwagę na minimalistyczne dodatki, które dodadzą pomieszczeniu stylu i odrobiny elegancji. Plakaty dziecięce, przedstawiające minimalistyczne, czarno-białe formy, sprawią, że ściany w pomieszczeniu ożywią się, a jednocześnie będą robić dobre wrażenie.

Plakaty dla dzieci

Dzieci uwielbiają mieć na ścianach swoich pokoi ozdoby, które będą jednocześnie atrakcyjnymi dodatkami do wystroju. Takimi obrazami są plakaty znajdujące się w naszej ofercie, które przedstawiają przyjazne, uśmiechnięte zwierzęta. Plakaty w kolorach czerni i bieli doskonale będą komponowały się z kolorowymi ścianami, tekstyliami czy meblami. Z pięknych plakatów dziecięcych spoglądają wesołe króliczki, lwy, liski i żyrafy. Takie plakaty będą idealne dla wszystkich małych miłośników zwierząt. A gdzie je zawiesić? Mogą stać się częścią kącika z komodą i lampką nocną, ale również spoglądać na malucha ze ściany nad łóżkiem - wszystko zależy wyłącznie od Waszej wyobraźni!

  • Follow us on Instagram