• Puf Hippo


HIPPO to uroczy i uśmiechnięty puf w kształcie litery L. Większe i szerokie siedzisko zapewnia duży komfort podczas siedzenia. Górna część jest nieco węższa, dostarczając idealne podparcie pod plecy. Kształt pufa oraz styropianowe wypełnienie sprawiają, że idealnie dopasowuje się on do kształtu ciała, gwarantując wygodną pozycję. 

 WYMIARY (cm): 67 szer. x 62 wys. x 60 gł.; wys. siedziska:  32 cm; gł. siedziska:  33 cm

Puf wyposażony jest w wewnętrzny, dodatkowy worek, w którym znajduje się granulat styropianowy. Dzięki temu, pokrowiec może być zdjęty i wyprany, a wypełnienie pozostanie na swoim miejscu, easy-peasy :) Hippo jest idealny dla ciekawskich małych rączek i nóżek. Puf posiada kieszonki po obu stronach siedziska, aby każdy młody odkrywca miał gdzie schować swoje mniejsze i trochę większe skarby.

 

 

Pufy Hippo - wyjątkowe siedziska dla dzieci!

Podczas urządzania dziecięcego pokoju, duże znaczenie mają również estetyczne, a jednocześnie praktyczne dodatki. Takim właśnie jest puf Hippo. Dlaczego? Ponieważ Hippo to puf, który nie tylko pełni rolę siedziska dla dzieci, ale może też stanowić główny, barwny akcent w pokoju. Co więcej - nie można oderwać od niego wzroku! 

W naszej ofercie znajdziesz puf Hippo w kształcie litery L w wielu różnych radosnych kolorach: różowym, niebieskim, musztardowym czy też limonkowym i miętowym. Właśnie dzięki zróżnicowanej kolorystyce, prezentowanepufy – siedziska dla dzieci Hippo będą dobrze wyglądały w pokoikach urządzonych w najróżniejszych stylach. Każdy znajdzie coś dla siebie. Uśmiechnięty puf wprawi dziecko w dobry humor od samego rana!

Pufy - siedziska dla dzieci od The Brooklyn Kids

Dodatki do pokoju dziecięcego, tak jak zabawki czy meble, powinny być bezpieczne. Takim jest też nasz uroczy puf Hippo. Pokryty mocnym, ale też miękkim i miłym w dotyku pokrowcem zapewnia wysoki komfort użytkowania. Nasze pufy – siedziska dla dzieci charakteryzują się szerokim, wygodnym siedziskiem. Górna część jest nieco węższa, dobrze podpiera plecy. Puf dzięki m.in. styropianowemu wypełnieniu, dopasowuje się do kształtu ciała dziecka.

Puf Hippo - miejsce do relaksu i zabawy

Hippo to pufy - siedziska dla dzieci, które ze względu na swój design pasują do każdego pokoju dziecięcego. Są również na tyle lekkie, że ich przeniesienie w inne miejsce nie stanowi kłopotu. Co ciekawe, takie pufy dobrze wyglądają w jednym pomieszczeniu w większej liczbie - każde z rodzeństwa może mieć więc swojego Hippo i do tego w innym kolorze! Są niczym dodatkowy, wesoły gość, a ze względu na wcześniej wymienione zalety – przyjazne i bezpieczne dla małych towarzyszy zabawy.

Pufy - siedziska dla dzieci do każdego pokoju!

Pufy - siedziska dla dzieci to oryginalne, ale i funkcjonalne wyposażenie pokoju dziecięcego. A pufa z wizerunkiem przyjaznego hipopotama z pewnością spotka się z uznaniem małego użytkownika! Pufa - siedzisko dla dzieci to również kolorowy i bezpieczny mebel, który może zostać wykorzystany podczas codziennej zabawy. Jego miękkie wypełnienie pozwala zachować stabilność, a także dopasować się do kształtu ciała w czasie siedzenia, zapewniając dogodną pozycję. Należy dodać, że nasze pufy szyte są w Polsce i wykonane wyłącznie z bezpiecznych dla człowieka i środowiska materiałów (pokrowce posiadają certyfikaty OEKOTEX100, a wypełnienie granulatowe Atest Higieniczny PZH). 

 

Pufy mogą służyć nie tylko do siedzenia, ale również leżenia. Zapewnią komfortową pozycję podczas czytania książek i oglądania telewizora. Warto wspomnieć, że pufy - siedziska dla dzieci nie zawierają twardych elementów i produkowane są z materiałów miłych w dotyku. Jednocześnie świetnie izolują od podłoża, dlatego nadają się również do tych pomieszczeń, w których nie ma dywanu lub tekstylnej wykładziny. Wyposażyliśmy je też w tkaninę antypoślizgową, dla jeszcze większego bezpieczeństwa dziecka. Pokrowiec pufy można łatwo zdjąć i wyprać w pralce (temp. do 30 stopni). Zamykanie pokrowców zostało przez nas dodatkowo przemyślane - zabezpieczone i ukryte tak, aby dzieci nie mogły się łatwo dostać do wnętrza pufy.