• Puf Hippo

image

HIPPO to uroczy i uśmiechnięty puf w kształcie litery L. Większe i szerokie siedzisko zapewnia duży komfort podczas siedzenia. Górna część jest nieco węższa, dostarczając idealne podparcie pod plecy. Kształt pufa oraz styropianowe wypełnienie sprawiają, że idealnie dopasowuje się on do kształtu ciała, gwarantując wygodną pozycję. 

 WYMIARY (cm): 67 szer. x 62 wys. x 60 gł.; wys. siedziska:  32 cm; gł. siedziska:  33 cm

MATERIAŁpoliester, granulat styropianowy

Puf wyposażony jest w wewnętrzny, dodatkowy worek, w którym znajduje się granulat styropianowy. Dzięki temu, pokrowiec może być zdjęty i wyprany, a wypełnienie pozostanie na swoim miejscu, easy-peasy :) Materiał, z którego wykonany jest pokrowiec pufa to mocna i gruba tkanina poliestrowa o splocie płóciennym. Domieszka jerseyu sprawia, że jest też miękki i miły w dotyku. Idealny dla ciekawskich małych rączek i nóżek. Puf posiada kieszonki po obu stronach siedziska, aby każdy młody odkrywca miał gdzie schować swoje mniejsze i trochę większe skarby.

 

 

Pufy Hippo - wyjątkowe siedziska dla dzieci!

Podczas urządzania dziecięcego pokoju, duże znaczenie mają również estetyczne, a jednocześnie praktyczne dodatki. Takim właśnie jest puf Hippo. Dlaczego? Ponieważ Hippo to puf, który nie tylko pełni rolę siedziska dla dzieci, ale może też stanowić główny, barwny akcent w pokoju. Co więcej - nie można oderwać od niego wzroku! 

W naszej ofercie znajdziesz puf Hippo w kształcie litery L w wielu różnych radosnych kolorach: różowym, niebieskim, musztardowym czy też limonkowym i miętowym. Właśnie dzięki zróżnicowanej kolorystyce, prezentowanepufy – siedziska dla dzieci Hippo będą dobrze wyglądały w pokoikach urządzonych w najróżniejszych stylach. Każdy znajdzie coś dla siebie. Uśmiechnięty puf wprawi dziecko w dobry humor od samego rana!

Pufy - siedziska dla dzieci od The Brooklyn Kids

Dodatki do pokoju dziecięcego, tak jak zabawki czy meble, powinny być bezpieczne. Takim jest też nasz uroczy puf Hippo. Pokryty mocnym, ale też miękkim i miłym w dotyku pokrowcem zapewnia wysoki komfort użytkowania. Nasze pufy – siedziska dla dzieci charakteryzują się szerokim, wygodnym siedziskiem. Górna część jest nieco węższa, dobrze podpiera plecy. Puf dzięki m.in. styropianowemu wypełnieniu, dopasowuje się do kształtu ciała dziecka.

Puf Hippo - miejsce do relaksu i zabawy

Hippo to pufy - siedziska dla dzieci, które ze względu na swój design pasują do każdego pokoju dziecięcego. Są również na tyle lekkie, że ich przeniesienie w inne miejsce nie stanowi kłopotu. Co ciekawe, takie pufy dobrze wyglądają w jednym pomieszczeniu w większej liczbie - każde z rodzeństwa może mieć więc swojego Hippo i do tego w innym kolorze! Są niczym dodatkowy, wesoły gość, a ze względu na wcześniej wymienione zalety – przyjazne i bezpieczne dla małych towarzyszy zabawy.